KAYIT ve RANDEVU

Kayıt ve Randevu

Mesajınız İletildi. En Kısa Sürede Bilgilendirileceksiniz.

UZMAN REHBERLİK DESTEĞİ

ÖĞRENCİ REHBERLİĞİ

Öğrencimizin, Kurs merkezimizdeki ders durumu, anlama ve anlatabilme, derse ve sınavlara katılımı, psikolojik durumu gibi sosyal yaşamı dahil tüm konularda takip ve destek hizmetini sunuyoruz. Rehber Öğretmen, Ders veren Öğretmen ve Ebeveynlerden alınan verilerle başarılı, katılımcı, anlayan ve anlatabilen bir öğrenci kimliği oluşturmalarını sağlıyoruz.

ÖLÇME DEĞERLENDİRME

Ölçme ve değerlendirme, Rehber Öğretmen ve uzmanımız ile ders veren öğretmenler arasında yapılır. Sınavlardan sonra öğrencilerin Genel, sınav ve ders başarıları karşılaştırılarak sonuca göre her öğrenci için planlama yapılır.

EBEVEYN REHBERLİĞİ

Sınav dönemlerinde, Sınavlardan önce ders işleme dönemlerinde Uzman Öğretmenlerimiz velilerin ihtiyaç duyduğu konularda bilgilendirme randevuları oluşturmaktadır. Ölçme ve değerlendirme sonuçları sadece Eğitim merkezi değil, Ebeveynlere uygun programıda oluşturmaktadır.

TERCİH REHBERLİĞİ

Sınav sonuçları ile bir bölüme yerleşme hakkı olan Kayıtlı veya Kayıtsız tüm öğrencilere Uzman Rehber Öğretmenlerimizin desteği ile ücretsiz Tercih Rehberliği verilmektedir.

NET Eğitim - Hakkımızda

TYT & AYT alanlarında öğrencilerimizi sınava hazırlamak, Deneyimli ve uzman öğretmen kadrosuyla siz değerli öğrencilerimiz ve ebeveynlerinin daima yanında olacağız.

MEB müfredatına uygun, ÖSYM çizgisinde, öğrencilerimizi başarılı sonuçlara taşıyacak sistemli bir eğitim kurumuyuz.