KAYIT ve RANDEVU

Kayıt ve Randevu

Mesajınız İletildi. En Kısa Sürede Bilgilendirileceksiniz.

" NET EĞİTİM EKSTRA BAŞARI "

DERSLER

NET Eğitim de, mezun öğrenciler için TYT’ye ve AYT’ye, ara sınıflar için ise müfredata uygun dersleri destekleyen programlar yapılmaktadır. Programımızdaki dersler, ezber ve sadece test çözmeye değil, Analiz, Ölçme ve değerlendirme tabanlı eğitimle verilmektedir. Öğrencilerimizin öğrenmesini kolaylaştırıcı ortam ve teknikler sunulmaktadır.

SINIFLAR

Donanımlı, ferah ve en fazla 5 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Birebir eğitimine yakın bir sistem uygulanmaktadır., Sınıflar oluşturulurken öğrencinin başarısı ve ebeveynlerin mutlu olacağı sonuçlar hedeflenmektedir.

DENEME SINAVLARIMIZ

Deneme sınavlarımız ÖSYM ve MEB müfredatına uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Sorularımızın tamamı uzman eğitimciler tarafından hazırlanmış sınav sorularıdır. Öğrencilere gerçek sınav tecrübesi kazandırarak, asıl sınavlarda psikolojik ve eğitim olarak hazır olmalarını sağlayacak sınavlardır.

SINAV KAMPLARI

Belirli dönemlerde Kayıtlı öğrencilerimize uyguladığımız Kamplarda yapılan ölçme ve değerlendirme sınavlarıdır.

ÖDEV KONTOL

Sınavların sonuçlarına göre rehber öğretmenlerin tesbiti ile eksiklikleri gidermek için bazı öğrenci veya gruplara özel ek ders ve deneme sınavlarıdır.

SORU VE TEST ÇÖZÜM GÜNLERİ

Öğrendiklerini pekiştirmeye yarayan testler Öğretmen ve Rehberlik uzmanlarımızca karar verilecek çalışmalardır.

KÜTÜPHANE

öğrencilerin sessiz ve steril bir ortamda ders çalışmalarını sağlayacak kütüphanemiz bulunmaktadır. Ayrıca, ders dışında kalan vakitlerinde öğrendiklerini değerlendirme olanağı bulacakları bir ortam mevcuttur.

NET Eğitim - Hakkımızda

TYT & AYT alanlarında öğrencilerimizi sınava hazırlamak, Deneyimli ve uzman öğretmen kadrosuyla siz değerli öğrencilerimiz ve ebeveynlerinin daima yanında olacağız.

MEB müfredatına uygun, ÖSYM çizgisinde, öğrencilerimizi başarılı sonuçlara taşıyacak sistemli bir eğitim kurumuyuz.